Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Plus tax
Strawberry Cheese Strudel, 4 Pack
292 g, $1.88/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Shepherd's Pie
275 g, $2.11/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Teriyaki
283 g, $1.41/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
1 l, $0.23/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Maynards
Sour Patch Kids Watermelon Candy, Sour Candy, Gummy Candy
154 g, $2.14/100g
sale: $11.00 MIN 2
, formerly: $12.00
President's Choice
Thick and Juicy™ Sirloin Beef Burgers
568 g, $2.11/100g

sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Humpty Dumpty
Party Mix Snack Mix Cheesy Flavoured Snack
250 g, $1.60/100g
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sesame, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Pasta Sauce Mix Alfredo no artificial flavours
37 g, $4.05/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Berry Pomegranate Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
$12.99
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars, Sweet and Salty Nut, Peanut, 28 ct
980 g, $1.33/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































