Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Dr Pepper
Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Pistachios & Almonds Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Schneiders
Smoked Sausage, Classic Cheddar
375 g, $2.53/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Pumpernickel Bread Boule, Unsliced
574 g, $0.61/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Mountain Dew
Soft Drink
2 l, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Slim Steak Cut Fries
650 g, $0.84/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Armstrong
Combos Marble & Naturally Smoked Ham Sausage Sticks
180 g, $2.78/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Pizza Mozzarella and Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Banana Chocolate, Blended, 4% MF
4x95.0 g, $1.26/100g

sale: $2.00, formerly: $2.99
SAVE $0.99
Campbell's
Concentrated Broth Beef, Less Salt
250 ml, $0.80/100ml
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Bangkok-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Quaker
Chewy Granola Cereal Or Fruit Bars Strawberry Fruit Crumble
120 g, $3.75/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Spaghetti In Tomato Sauce With Cheese
398 ml, $0.75/100ml

sale: $5.50, formerly: $8.49
SAVE $2.99
McCain
Straight Cut French Fries
1.5 kg, $0.37/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Cheesy Blasted, Gluten Free, 10 ct
153 g, $3.26/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Plus tax
Strawberry Cheese Strudel, 4 Pack
292 g, $1.88/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































