Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast All-Day Custom Reds 840 Signature Scarlet
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
L'Oreal Paris
Hyaluronic Tinted Serum True Match Nude 4.5-5.5 Rich Medium
30 ml, $74.63/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 10-Main Character
1 ea, $10.39/1ea
$14.49
Plus tax
Maybelline
Fit Me Hydrate + Smooth Foundation SPF 18, Porcelain Pure Beige
30 ml, $48.30/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Awestruck
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































