Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Color Riche 163 Orange Magique
3.5 g, $319.71/100g
Low Stock
$13.99
Plus tax
Rimmel London
Multi-Tasker Wake Me Up, Concealer & Foundation Light - 030
20 ml, $69.95/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Intense Volume Matte Lipstick, Le Nude Independent
1.8 g, $621.67/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnif'eyes Eye Contouring Palette 005 Spice Edition
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Intense Volume Matte Lipstick, Le Rose Activist
1.8 g, $621.67/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Lip Liner, Long-Wear, Smooth Glide Open Late
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































