Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Anti-Frizz Shampoo (Smooth Hair)
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Anti-Frizz Conditioner (Smooth Hair)
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
L'Oreal Paris
Voluminous Original Bold Volume Building Mascara 305 Black
8 ml, $104.88/100ml
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Mascara Telescopic Intense Lash Length & Defined Separation Blackest Black
1 ea, $15.19/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Mascara Telescopic, Intense Lash Length, Black 905
1 ea, $15.19/1ea
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
4.25 g, $127.06/100g
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Cashmere & Rain Strengthening Conditioner
487 ml, $2.87/100ml
sale: $15.00, formerly: $18.99
SAVE $3.99
Plus tax
Pantene
Miracle Rescue 10in1 Multitasking Spray + Keratin
170 ml, $8.82/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
L'Oreal Paris
Voluminous Waterproof Mascara, Black
8 ml, $104.88/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
L'Oreal Paris
Voluminous Mascara, Carbon Black 335
8 ml, $104.88/100ml
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm
3x4.25 g, $91.69/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear And Vanilla Bean - 2 Tubes
4.25 g, $211.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































