Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
L'Oreal Paris
Voluminous Curved Brush Mascara, Black Colour 340
8 ml, $104.88/100ml
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Telescopic Mascara Intense Lash Length & Defined Separation, Black (925)
1 ea, $15.19/1ea
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Lash Sensational Washable Mascara, Blackest Black 253
1 ea, $11.99/1ea
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
L'Oreal Paris
Voluminous Curved Brush Mascara, Black Brown 350
8 ml, $104.88/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
L'Oreal Paris
Voluminous Waterproof Mascara, Black Brown
8 ml, $104.88/100ml
Out of Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Mascara Telescopic, Intense Lash Length and Defined Separation, No Clumps, Carbon Black (935)
8 ml, $189.88/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Lavender Shampoo (Volume & Lift)
530 ml, $1.58/100ml
sale: $12.71, formerly: $15.89
SAVE $3.18
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible Brows Brow Lamination 0.0 Gel Transparent
1 ea, $12.71/1ea
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Maybelline
Volume Express Volume Colossal Mascara 231 Classic Black
9.2 ml, $86.85/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
L'Oreal Paris
Voluminous Original Waterproof Mascara, Carbon Black
8 ml, $104.88/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Hair Fall Rescue Shampoo (Strong Hair)
530 ml, $1.58/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































