Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$9.49
Plus tax
Evolution of Smooth
100% Natural & Organic Lip Balm Stick, Vanilla Bean
8 g, $118.63/100g
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
4.25 g, $127.06/100g
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm
3x4.25 g, $91.69/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear And Vanilla Bean - 2 Tubes
4.25 g, $211.53/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Vanilla Bean
4.25 g, $127.06/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
4.25 g, $127.06/100g
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Assorted Flavours with Fruit Extracts
4.25 g, $275.06/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
8.5 g, $105.76/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Watermelon
4.25 g, $127.06/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Color Blushing Berry
3.6 g, $310.83/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Birthday Cake
4.25 g, $148.00/100g
Low Stock
sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Sweet Peach
4.25 g, $137.41/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin, Lip Balm, Beeswax & Vanilla Bean, 2 pack
4.25 g, $211.53/100g
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm
1 ea, $11.69/1ea
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm With Kokum Butter
4.25 g, $127.06/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Honey
4.25 g, $127.06/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
4.25 g, $127.06/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Red Dahlia
4.25 g, $148.00/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Lip Color 65 Seductress
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 165 Tickled Pink
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Dragonfruit Lemon
4.25 g, $126.82/100g
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear
4.25 g, $127.06/100g
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Worth It
5 ml, $255.80/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































