Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Lip Matte Ink Lover
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Cheeky
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Vinyl Ink Liquid Lip Color, Lippy
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Amazonian
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche, Lip Stick 800 Fairest Nude
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Color, Peony Pink
3.6 g, $310.83/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Rose
4.25 g, $148.00/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pink Grapefruit
4.25 g, $127.06/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Hibiscus
4.25 g, $148.00/100g
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Stick, 620 Mica
3.68 g, $304.08/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Liquid Lipstick 20 Coy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Ruler
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Stick, Artist
5 ml, $231.80/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Color Riche 258 Berry Blush
3.6 ml, $310.83/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 50 Voyager
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain, Smooth Application, Sugey Girl - 10
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 135 Ballerina Shoes
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Riche Montmartre Lipstick
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Witty
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 20 Pioneer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 05 - On It
1 ea, $10.39/1ea
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Lip Founder
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 839 Cinnamon Toast
4 g, $279.75/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Blush - 65
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































