Lipstick
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Color Blushing Berry
3.6 g, $310.83/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Lip Color 65 Seductress
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 165 Tickled Pink
3.6 g, $310.83/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Lip Matte Ink Lover
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Cheeky
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Vinyl Ink Liquid Lip Color, Lippy
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Amazonian
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche, Lip Stick 800 Fairest Nude
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Color, Peony Pink
3.6 g, $310.83/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Liquid Lipstick 20 Coy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Ruler
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Stick, Artist
5 ml, $231.80/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Color Riche 258 Berry Blush
3.6 ml, $310.83/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 50 Voyager
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain, Smooth Application, Sugey Girl - 10
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 135 Ballerina Shoes
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Riche Montmartre Lipstick
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Witty
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 10 Dreamer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 20 Pioneer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Lip Founder
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Blush - 65
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color 090 Timeless Rose
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Sultry
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 251 Wisteria Rose
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Admire - 20
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Jazzberry - 40
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Paris Ny Lipstick
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche, Lip Stick 843 Toasted Almond
3.6 g, $310.83/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
liquid lipstick, Peechy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Punchy, Red Brown
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Stick 754 Sugar Plum
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Stay Exceptional
5 ml, $207.80/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Liquid Lipstick Charmer
5 ml, $239.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 115 Forever Chestnut
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Lip Color Tropical Coral
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain, Smooth Application Brazen Raisin - 45
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































