Lipstick
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Lip Color Balm Topcoat 300 Frosted Mauve
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Lip Color Balm Topcoat 305 Crisp Magenta
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lip Crayon 30 Seek Adventure
5 ml, $207.80/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Lipstick Colour Riche Intense Volume Matte Le Nude Unstoppable
1.8 g, $621.67/100g
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Lipstick Colour Riche Intense Volume Matte Worth It
1.8 g, $621.67/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Liquid Lipstick 20 Coy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
liquid lipstick, Peechy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
liquid lipstick, Red Hot
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
New York Super Stay 24 Color Lip Color 080 Infinite Petal
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































