Lipstick
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Pearl Lipstick, 430 Softsilver Rose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 020 Continuous Coral
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 050 Unlimited Raisin
4.1 g, $282.68/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 100 Very Cranberry
4.1 g, $282.68/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 105 Blush On
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 110 So Pearly Pink
4.1 g, $282.68/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 115 Forever Chestnut
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 145 Constant Cocoa
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color 090 Timeless Rose
4.1 g, $282.68/100g
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color Balm Topcoat 200 Eternal Cherry
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Lip Color 65 Seductress
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Lip Matte Ink Lover
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Ink Crayon Lip Crayon 65 Settle For More
5 ml, $207.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 05 Loyalist
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 10 Dreamer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 20 Pioneer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 30 Romantic
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 50 Voyager
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Accept A Dare
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Enjoy The View
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Hustle In Heels
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Lead The Way
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Live On The Edege
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Make It Happen
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Own Your Empire
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Stay Exceptional
5 ml, $207.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Stick, Artist
5 ml, $231.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lipstick, Self-Starter
5 ml, $231.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Lip Ink Liquid Lipstick, Dancer
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Amazonian
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Ruler
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Awestruck
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Edgy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Captivated, Dusty Rose
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Charmed, Light Coral
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Fearless, Purple Brown
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Peppy, Red Purple
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Punchy, Red Brown
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Rogue
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Striking
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Sultry
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Upbeat
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Lip Founder
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































