Lipstick
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 545 Naturalast
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 892 Raisin Rapture
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 585 Mauve Muse
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Liquid Lipstick Infallible Lacque Resistance Paris Sunset
4 ml, $279.75/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast All-Day Lipcolor 530 Dusty Rose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Canyon - 35
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Crimson Glory - 70
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast All-Day Lip Color
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 555 Blossom Berry
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 538 Wine To Five
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 549 Always Rosy
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 175 I Pink You're Cute
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche, Lip Stick, 315 True Red
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 559 Plum Berry
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor, Burgundy
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 570 My Papaya
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Liquid Lipstick Infallible Lacque Resistance Le Rouge Paris
4 ml, $279.75/100ml
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Epic - 15
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Liquid Lipstick Infallible Lacque Resistance Le Nu Rosé
4 ml, $279.75/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Liquid Lipstick Infallible Lacque Resistance Berry Bordeaux
4 ml, $279.75/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































