Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Awestruck
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss 240 Fatal Apple
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Eye Contouring Palette 010 Thunderstorm Edition
1 ea, $10.39/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Lip Liner, Long-wear, Smooth glide Upstate
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Le Shadow Stick Eyeshadow 118 Cloudy Rose
1 ea, $12.79/1ea
$16.99
Plus tax
Revlon
ColorStay Satin Ink Liquid Lipstick, Longwear Rich Lip Colors Speak Up
1 ea, $16.99/1ea
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
Brow This Way Professional Pencil 006 Brunette
1.4 g, $513.57/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Liquid Lipstick Infallible Lacque Resistance Worth It
4 ml, $279.75/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Color Riche 163 Orange Magique
3.5 g, $319.71/100g
Low Stock
$13.99
Plus tax
Rimmel London
Multi-Tasker Wake Me Up, Concealer & Foundation Light - 030
20 ml, $69.95/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































