Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Lady Speed Stick Invisible Powder Fresh Antiperspirant
70 g, $5.71/100g
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Men Deodorant Spray Whole Body Active Fresh Aluminum-Free
113 g, $7.51/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Men Extra Fresh 72H Triple Action Moisturizer
85 g, $11.16/100g
Low Stock
$10.49
Plus tax
Old Spice
Men's Body Spray, Desert Detour, x The Super Mario Galaxy Movie
144 g, $7.28/100g
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Ocean Surf
85 g, $4.71/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Original
85 g, $4.71/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Men+Care Deodorant Stick Clean Comfort
85 g, $11.16/100g
$9.49
Plus tax
Old Spice
Men’s Deodorant, Desert Detour, x The Super Mario Galaxy Movie
85 g, $11.16/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Coconut and Vanilla, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Cucumber and Mint, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Eucalpytus and Mint, Aluminum Free
75 g, $20,253.33/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Jasmine and Cedar, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Lilac and White Tea, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Sea Salt and Cedar, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Sweet Peach & Nectar, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
$9.49
Plus tax
Secret
Outlast Sweat & OdorClear Gel Women's Antiperspirant Deodorant, Unscentedrams
73 g, $13.00/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































