Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Stick, Dark Temptation, Dark Chocolate
85 g, $7.05/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Cucumber and Mint, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
$10.49
Plus tax
Dove
Advanced Care Invisible Dry Spray Antiperspirant Sheer Fresh Scent
107 g, $9.80/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Antiperspirant Deodorant Stick for 72H Sweat & Odour Protection, Shower Clean, with MotionSense® Technology
74 g, $8.77/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Antiperspirant Dry Spray
107 g, $6.07/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Power Antiperspirant Deodorant for Men, Unscented
85 g, $4.71/100g
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
DR.Squatch
Deodorant Wood Barrel Bourbon
75 g, $19.19/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
MotionSense Dry Spray Antiperspirant Shower Clean
107 g, $6.07/100g
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Antiperspirant Dry Spray Pure Fresh
107 g, $6.07/100g
$10.49
Plus tax
Dove
Advanced Care Coconut Water & Sweet Lime Scent 72h Antiperspirant
107 g, $9.80/100g
Low Stock

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Clinical Protection Antiperspirant Stick deodorant Cool Essentials
45 g, $25.53/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Antiperspirant Deodorant Spray 72H Protection with MotionSense
107 g, $6.07/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































