Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Cool Ocean Sea Mist & Grapefruit
113 g, $5.30/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Axe Antiperspirant Apollo Sage & Cedarwood
76 g, $7.88/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Anarchy Dark Pomegranate & Sandalwood
113 g, $5.30/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Ice Chill Iced Mint & Lemon
113 g, $5.30/100g
$9.49
Plus tax
Secret
Fresh Clear Gel Antiperspirant and Deodorant, Vanilla Scentrams
73 g, $13.00/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Kilo Deodorant Body Spray, Mandarin & Sandalwood
113 g, $5.30/100g
$9.49
Plus tax
Secret
Women'S Antiperspirant Deodorant, Protecting Powder Scent
73 g, $13.00/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Antiperspirant Dark Temptation Dark Chocolate
76 g, $7.88/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Gold Temptation Gold Amber
113 g, $5.30/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Ultraclear Black + White Antiperspirant Dry Spray Pure Rain
107 g, $6.07/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Antiperspirant, Fruity Melon Scent
45 g, $8.89/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Dry Spray Antiperspirant, 72H Protection, Cool Rush
107 g, $6.07/100g
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Men+Care Cool Silver 72H Deodorant Stick
85 g, $11.16/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Antiperspirant Dry Spray Adventure
107 g, $6.07/100g

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Clinical Protection Antiperspirant for Women Original Clean
45 g, $25.53/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Dry Spray Antiperspirant
107 g, $6.07/100g
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Antiperspirant Deodorant For Men, Irish Spring Scent
76 g, $5.26/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Ice Chill Deodorant Stick, Iced Mint & Lemon, 48h Fragrance
85 g, $7.05/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Advanced Antiperspirant Fresh Energy
74 g, $8.77/100g
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
Degree
Ultraclear Black + White Antiperspirant
74 g, $8.77/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Power Antiperspirant Deodorant for Men, Sport Scent,
85 g, $4.71/100g
$6.59
Plus tax
Secret
Fresh Antiperspirant and Deodorant Invisible Solid, Cocoa Butter
45 g, $14.64/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Anarchy for Her Body Spray, Pomegranate & Sandalwood
113 g, $5.30/100g
Low Stock

sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Men+Care 96h Clinical Protection Antiperspirant Stick, Clean Comfort
48 g, $23.94/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Deodorant Glacier
85 g, $4.71/100g

sale: $7.99, formerly: $8.50
SAVE $0.51
Plus tax
Hello
Unicorn Aluminum Free Deodorant with Shea Butter
73 g, $10.95/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































