Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Fresh
85 g, $4.71/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick for 72H Protection Sport Fresh
76 g, $12.49/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Lavender and Rose, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Deodorant Pine & Mountain Air
75 g, $20.25/100g
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Deodorant, Birchwood Breeze
75 g, $19.19/100g
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Deodorant, Rainforest Rapids
75 g, $19.19/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Black Oak and Amber, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Citrus and Herbal Musk, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Native
Whole Body Deodorant, Coconut & Vanilla
68 g, $22.34/100g
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Whole Body Deodorant Spray, Rose+Waterlily
113 g, $7.51/100g
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Sensitive Deodorant Sandalwood & Shea Butter
75 g, $21.32/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































