Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Grapefruit & Bergamot, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Aluminum-Free Deodorant, Strawberry Charm
75 g, $20.25/100g
sale: $14.39, formerly: $19.99
SAVE $5.60
Plus tax
DR.Squatch
Spray Deodorant, Wood Barrel Bourbon
118 ml, $12.19/100ml
sale: $15.19, formerly: $16.00
SAVE $0.81
Plus tax
Native
Aluminum-Free Deodorant, Cherry Charm
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Sea Salt & Cedar Whole Body Deodorant Spray
99 g, $16.15/100g
sale: $14.39, formerly: $19.99
SAVE $5.60
Plus tax
DR.Squatch
Spray Deodorant, Fresh Falls
118 ml, $12.19/100ml
Low Stock
$31.99
Plus tax
Drysol
Deodorants, Dab-O-Matic Extra Strength Antiperspirant 20%, 35 ml
35 ml, $91.40/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Native
Aerosol-Free Spray Deodorant, Cucumber & Mint
99 g, $16.15/100g
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Whole Body Deodorant Spray, Fresh Citrus Scent, Aluminum Free
113 g, $7.51/100g
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Plus tax
Degree
Men Whole Body Deodorant Spray, Ocean Rush Scent, Aluminum Free
113 g, $7.51/100g
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $19.99
SAVE $5.60
Plus tax
DR.Squatch
Spray Deodorant, Rainforest Rapids
118 ml, $12.19/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































