Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Clean Comfort Antiperspirant Stick
76 g, $12.49/100g
$8.49
Plus tax
Gillette
Clear Gel Antiperspirant and Deodorant for Men Cool Wave Scent
108 g, $7.86/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Apollo Sage & Cedarwood
85 g, $7.05/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Anarchy Dark Pomegranate & Sandalwood
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Apollo Sage & Cedarwood
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Black Frozen Pear & Cedarwood
113 g, $5.30/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Dark Temptation Dark Chocolate
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Ice Chill Iced Mint & Lemon
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Bodyspray Phoenix Crushed Mint & Rosemary
113 g, $5.30/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Cool Ocean Essential Oils
85 g, $7.05/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Deodorant Phoenix Crushed Mint & Rosemary
85 g, $7.05/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Plus tax
Dove
Deodorant Stick aluminum-free deodorant formula Sport Fresh
85 g, $11.16/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































