Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$24.99
Plus tax
Jamieson
Collagen + Biotin With Hyaluronic Acid Mixed Berry
90 ea, $0.28/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Claritin
Allergy Kids Rapid Dissolve Ages 2-12
10 ea, $1.39/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Mint Nicotine Gum 2 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea

$20.99
Plus tax
Hydralyte
Effervescent Granule Sticks, Sparkling Apple
12 ea, $1.75/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $57.59, formerly: $71.99
SAVE $14.40
Plus tax
Cold FX
Extra, 100 Capsules
100 ea, $0.58/1ea
Low Stock
sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
Plus tax
Natural Calm
Specifics a Naturally Relaxing Nighttime Drink Wildberry Flavor
113 g, $20.52/100g
Low Stock
sale: $21.99, formerly: $31.99
SAVE $10.00
Plus tax
A Vogel
Tincture Cold And Flu
100 ml, $21.99/100ml
3,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































