Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
K-Y
Personal Lubricant, Naturals, gel
100 ml, $12.79/100ml
Low Stock

sale: $32.49, formerly: $34.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Extra Strength Flavour Burst Tablet
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
$12.99
Plus tax
Life Brand
Regular Strength Wildberry Flavour Cough and Cold Relief Syrup
250 ml, $5.20/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $14.39, formerly: $15.99
SAVE $1.60
Plus tax
Life Brand
Collagen, 90 Tablets
90 ea, $0.16/1ea
sale: $12.49, formerly: $14.49
SAVE $2.00
Plus tax
Icy Hot
Medicated Pain Relief Balm, Menthol 7.6%, Methyl Salicylate 29%
100 g, $12.49/100g
Low Stock
Low Stock
$24.99
Plus tax
NetiRinse
2-in-1 Nasal and Sinus Irrigation Kit, Nasal Congestion Relief
1 ea, $24.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































