Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $2.49/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $3.00/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Spicy Dill Pickle
90 g, $4.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Garden Herb
120 g, $3.74/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Barbecue Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Cheddar Jalapeño
90 g, $4.99/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Garlic, Parmesan, & Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Mini Pita Crackers, Sea Salt
142 g, $2.46/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
CRISPERS, Chili Lime Crackers, Salty Snacks, Baked In Canada
145 g, $3.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Ritz Bacon Dippers, Smoky Bacon Flavoured Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Salt & Vinegar Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Toast Original
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Rosemary & Olive Oil
120 g, $3.74/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Spicy Chipotle Cheddar
100 g, $2.50/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads Of Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Crispy Minis
Apple Cinnamon Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sea Salt, Gluten Free Corn Crackers
100 g, $5.49/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Black Olive Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $2.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Sociables Crackers, 4 unique cracker shapes, Eat on its own or topped
180 g, $2.49/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Cracked Pepper & Olive Oil
135 g, $3.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































