Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Baked Snack Crackers Spicy Dill Pickle Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Roasted Onion, Garlic and Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Rosemary & Olive Oil Crackers
225 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads of White Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Bruschetta
130 g, $3.45/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Cheddar Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Jalapeno Flavour Crackers, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Chia & Quinoa Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Roasted Red Pepper Crackers
225 g, $2.00/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Nacho Cheese Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
BBQ Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Original Sour Cream & Onion Flavoured Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Salt of the Alps Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g
Out of Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Romano Cheese and Black Pepper
120 g, $3.74/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips Sweet Chili Sauce Flavour
156 g, $2.56/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Aged Cheddar
120 g, $3.74/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé 12 Grain
150 g, $2.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































