Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Original
141 g, $4.26/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Cool Ranch Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt & Vinegar Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ CHEESE NIBS Sweet Chili & Sour Cream
180 g, $2.49/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Mediterranean Herb
141 g, $4.26/100g
sale: $1.78, formerly: $1.99
SAVE $0.21
Want Want
Shelly Senbei Rice Cracker-Artifical Brown Sugar Milk Tea Flavour
84 g, $2.12/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Mini Pita Crackers, Barbeque Flavour
142 g, $2.46/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































