Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers Dill Pickle Flavour, Salty Snacks, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers Salt and Vinegar Crackers, Baked Snacks
145 g, $3.10/100g
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Galil
Kosher Rice Cakes With Sesame Seeds And Salt Thin, 18 Cakes
100 g, $2.29/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers BBQ Flavour, Barbeque Salty Snacks
145 g, $3.10/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Ranch Flavour, Salty Snacks
145 g, $3.10/100g
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Galil
Corn Cakes No Salt Thin, 18 Cakes
100 g, $2.29/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Fudge Covered Crackers Baked in Canada
212 g, $2.12/100g
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes Himalayan Salt
99 g, $2.02/100g
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes 7 Super Seeds
99 g, $2.02/100g
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Original
272 g, $2.39/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































