Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Multigrain Rice Cakes Chia Seeds & Quinoa
99 g, $2.02/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
CRISPERS, Smokey Bacon Crackers,Salty Snacks
145 g, $3.10/100g
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Liebers
Salted Snackers (4-Stack)
454 g, $1.87/100g
Out of Stock
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Everything
272 g, $1.84/100g
Low Stock
sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Liebers
'Parve' Chocolate Coated Rice Cakes
90 g, $4.43/100g
Out of Stock
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Unsalted
272 g, $1.84/100g
Low Stock
sale: $5.29, formerly: $5.49
SAVE $0.20
Shibolim
Kosher Whole Wheat Knockers Everything
170 g, $3.11/100g
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Manischewitz
Kosher Tam Tams Snack Crackers, Onion
272 g, $1.84/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































