Decorations & Frosting
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
No Name
Multi-Coloured Mini Marshmallows
400 g, $0.75/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Betty Crocker
DunkAroos Vanilla Frosting With Rainbow Sprinkles
453 g, $0.88/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Dr Oetker
Shirriff Chocolate Pie Filling & Dessert Mix
137 g, $2.18/100g
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Betty Crocker
Oreo Creme Flavoured Whipped Frosting
340 g, $1.18/100g
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $21.99
SAVE $7.99
Pillsbury
100 % Whole Wheat Flour Chakki Atta
9.07 kg, $0.15/100g
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Wilton
6-Cell Rainbow Sprinkles Mix with Turning Lid, 167 g
168 g, $4.76/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































