Decorations & Frosting
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
J.R. Watkins
Assorted Food Coloring 4 Pack
1 ea, $11.99/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Wilton
Pink, Yellow and White 6-Cell Sprinkle Mix, 7.30 oz.
207 g, $3.86/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Wilton
6-Cell Rainbow Medley Sprinkles Mix with Turning Lid, 185 g
186 g, $4.30/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Wilton
6-Cell Metallic Sprinkles Mix with Turning Lid, 7.09 oz.
201 g, $3.98/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































