Decorations & Frosting
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$5.00
Plus tax
Wilton
All-In-One Decorating Bag With #1m Open Star Tip Disposable
6 ea, $0.83/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Wilton
Blue, Yellow and Teal 6-Cell Sprinkle Mix, 6.77 oz.
192 g, $4.16/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
Blooms
Real Chocolate Chips, Semi Sweet
255 g, $3.14/100g
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml






































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































