Cereals, Spreads & Syrups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.69, formerly: $9.49
SAVE $1.80
Fatso
Peanut Butter Classic
500 g, $1.54/100g
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Nuts to You
Almond Butter + Pecan and Hazelnut Crunch
365 g, $3.28/100g

sale: $7.69, formerly: $9.49
SAVE $1.80
Fatso
Peanut Butter With Plant-Based Fats Maple
500 g, $1.54/100g

sale: $19.79, formerly: $21.99
SAVE $2.20
Terra Breads
Pistachio Granola
800 g, $2.47/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































