Cereals, Spreads & Syrups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.49, formerly: $6.99
SAVE $2.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Honey Cereal
300 g, $1.50/100g
sale: $13.79, formerly: $14.49
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Coconut & Cashew Butter Granola
700 g, $1.97/100g

sale: $16.99, formerly: $17.99
SAVE $1.00
Nuts to You
Organic Almond Butter Smooth
365 g, $4.65/100g

sale: $4.29, formerly: $6.49
SAVE $2.20
Fourmi Bionique
Grand Granola Granola Cereals Nature
283 g, $1.52/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Cinnamon Cereal
300 g, $2.16/100g
Low Stock
sale: $8.70, formerly: $9.00
SAVE $0.30
Spreads Sesame Seed Butter Tahini 365 g
365 g, $2.38/100g
sale: $7.39, formerly: $7.89
SAVE $0.50
Nuts to You
Peanut Butter + Pistachio and Pecan Crunch
365 g, $2.02/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Crofter's
Premium Spread Morello Cherry Organic
383 ml, $1.64/100ml

sale: $13.79, formerly: $14.99
SAVE $1.20
Shady Maple Farms
Maple Syrup
375 ml, $3.68/100ml

sale: $19.79, formerly: $21.99
SAVE $2.20
Terra Breads
Original Granola
800 g, $2.47/100g

sale: $7.69, formerly: $9.49
SAVE $1.80
Fatso
Peanut Butter Crunchy Salted Caramel
500 g, $1.54/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































