Cereals, Spreads & Syrups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Creamy Almond Butter, No Stir
365 g, $2.60/100g
sale: $14.29, formerly: $14.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola
700 g, $2.04/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Natur
Peanut Butter, Crunchy
500 g, $1.26/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Vanilla Cereal
300 g, $2.16/100g
sale: $5.69, formerly: $5.99
SAVE $0.30
Nature's Path
Organic Flax Plus Multibran Flakes Cereal
375 g, $1.52/100g

sale: $12.49, formerly: $13.49
SAVE $1.00
Nuts to You
Almond Butter Raw Smooth
365 g, $3.42/100g
sale: $8.70, formerly: $9.00
SAVE $0.30
Spreads Cashew Butter Smooth 365 g
365 g, $2.38/100g
sale: $5.69, formerly: $5.99
SAVE $0.30
Nature's Path
Organic Honey'D Corn Flakes Cereal
300 g, $1.90/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Crofter's
Premium Spread Berry Harvest Organic
383 ml, $1.64/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Maple Cereal
300 g, $2.16/100g
sale: $13.79, formerly: $14.99
SAVE $1.20
Shady Maple Farms
Organic Robust Taste Maple Syrup
375 ml, $3.68/100ml
Low Stock

sale: $12.49, formerly: $13.49
SAVE $1.00
Nuts to You
Almond Butter Crunchy
365 g, $3.42/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Crofter's
Premium Spread Peach Organic
383 ml, $1.64/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































