Cereals, Spreads & Syrups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Chocolate Puffs Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Nuts to You
Organic Pumpkin Seed Butter Smooth
250 g, $3.00/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Crofter's
Organic Seedless Raspberry Spread
383 ml, $1.64/100ml

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Crofter's
Premium Spread Wild Blueberry Organic
383 ml, $1.64/100ml

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Crofter's
Premium Spread, Strawberry
383 ml, $1.64/100ml

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Rainbow Hoops Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g
sale: $16.00, formerly: $17.00
SAVE $1.00
Spreads Almond Butter Crunchy
765 g, $2.09/100g
sale: $8.70, formerly: $9.00
SAVE $0.30
Spreads Cashew Butter Smooth 365 g
365 g, $2.38/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































