Cereals, Spreads & Syrups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Cinnamon Crisps Cereal No Sugar
280 g, $35.71/100g

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Honey Os Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Choco Chimps Cereal
284 g, $1.93/100g
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Leapin' Lemurs Cereal
284 g, $1.93/100g

sale: $12.49, formerly: $13.49
SAVE $1.00
Nuts to You
Almond Butter Smooth
365 g, $3.42/100g
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Bobs Red Mill
Rolled Oats Old Fashioned Organic
907 g, $1.10/100g
PC Optimum Offer
sale: $14.29, formerly: $14.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola
700 g, $2.04/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Bobs Red Mill
Gluten Free Protein Oats
907 g, $0.99/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Nuttin' But Spreads Almond Butter Smooth
365 g, $2.60/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































