Non-Dairy Milk Alternatives
Filters
Non-Dairy Milk Alternatives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Original, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Coconut Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Silk
Coffee Enhancer Maple Brown Sugar Oat Dairy-Free Creamer
450 ml, $0.56/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Vanilla Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Dark Chocolate, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































