Almond Milk
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Almond Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Beverage
1.4 l, $0.50/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Milked Hazelnuts Hazelnut Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Vanilla Beverage
1.4 l, $0.50/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Peach One
355 ml, $0.65/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Lime One
355 ml, $0.65/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Caramel Brûlé
750 ml, $1.47/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Cinnamon Churro
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Blackberry One
355 ml, $0.65/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































