Non-Dairy Milk Alternatives
Filters
Non-Dairy Milk Alternatives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Vanilla Beverage
1.4 l, $0.50/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Peach One
355 ml, $0.65/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Lime One
355 ml, $0.65/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
YoFiit
Miylk10 Chickpea & Flaxseed Beverage Unsweetened Original
946 ml, $0.63/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Caramel Brûlé
750 ml, $1.47/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Cinnamon Churro
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
YoFiit
Chickpea Beverage Vanilla
946 ml, $0.63/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Blackberry One
355 ml, $0.65/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































