Discover your next favourite with PC®.
$5 and Under
Crunch-worthy PC® Snacks
Our Feel-Good PC® Finds
PC® Picks
Visit @preschoice for recipe details
$15.00
President's Choice
1.7 kg, $0.88/100g
Out of Stock
$4.00
PC Organics
160 g, $2.50/100g
115 g, $3.48/100g
$2.49
1 ea, $2.49/1ea
PC Blue Menu
900 ml, $0.28/100ml
$4.29
750 g, $0.57/100g
$6.50
591 ml, $1.10/100ml
$2.50
No Name
450 ml, $0.56/100ml
sale: $4.49, formerly: $4.79
SAVE $0.30
675 g, $0.67/100g
$4.50
454 g, $0.99/100g
$5.00
1.36 kg, $0.37/100g
$3.00
104 g, $2.88/100g
$7.00
PC Black Label
20 g, $35.00/100g
sale: $5.85, formerly: $6.50
SAVE $0.65
454 g, $1.29/100g
Aisle
Brand
PC Green
PC Splendido
Pepcid
PopCorners
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Lactose Free
Source of Protein
High Fibre
Peanut Free Facility
No Added Hormones
Sourced From Certified Fisheries
Vegan
Source of Omega 3
Peanut Free
Kosher
Whole Grain
Source of Iron
Lower or Reduced Calorie
Raised Without Antibiotics
Vegetarian
Sourced From Certified Aquaculture
Source of Calcium
Gluten Free
Organic
Lower or Reduced in fat
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$9.50
380 g, $2.50/100g
$8.50
600 g, $1.42/100g
$14.99
200 g, $7.50/100g
$20.00
560 g, $3.57/100g
$17.00
Plus tax
4 kg, $0.43/100g