Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss 205 Snow Pink
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss 240 Fatal Apple
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss 260 Rosy Future
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss, Crystal Clear
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss, Super Natural
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick 044 Bare Affair Crème
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick 046 Bombshell Red Crème
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick 807 Fire Peach Crème
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 325 Toast of New York
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 415 Pink in The Afternoon
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 445 Teak Rose
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 463 Sassy Mauve
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 473 Mauvy Night
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 477 Black Cherry
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 525 Wine with Everything
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 535 Rum Raisin
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 668 Primrose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 750 Kiss Me Coral
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 755 Bare It All
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 762 Flushed
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 770 Dramatic
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 777 Vampire Love
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 778 Pink Promise
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 802 Daylight Delight
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 803 Whiskey Business
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 804 Rumberry
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 805 Candied Rose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 806 Electric Melon
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 809 Wild Saffron
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 810 Uncut Ruby
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































