Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
$14.99
Plus tax
Revlon
PhotoReady Instant Plump Serum, 001 Needleless To Say, Plumping Gloss
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
$14.99
Plus tax
Revlon
PhotoReady Instant Plump Serum, 003 Magically Inflated, Plumping Gloss
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
$14.99
Plus tax
Revlon
PhotoReady Instant Plump Serum, 007 Fill Fantasy, Plumping Gloss
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Cherry Cherie
5 ml, $255.80/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil La Nuit Sparkle
5 ml, $255.80/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Milky Nu
5 ml, $255.80/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Nude Macaron
5 ml, $255.80/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Rouge In Love
5 ml, $255.80/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Wine O'clock
5 ml, $255.80/100ml
Low Stock
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Oil, Shimmer Lip gloss PEACH LIGHTS
5 ml, $359.80/100ml
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition pH Plumping Gloss
5 ml, $255.80/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Tinted Lip Oil Crystal Clear
5 ml, $255.80/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































