Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$9.79
Plus tax
Rimmel London
Oh My Gloss! Lip Oil, Glossy Shine, Hydrating, So Rosy - 006
1 ea, $9.79/1ea
Low Stock
$11.99
Plus tax
Cover Girl
Clean Fresh Squishy Glaze, Lip Butter Balm, Fudge Brownie - 220
15 ml, $79.93/100ml
Low Stock
Low Stock
$14.99
Plus tax
Revlon
PhotoReady Instant Plump Serum, 007 Fill Fantasy, Plumping Gloss
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































