Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Awestruck
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss 240 Fatal Apple
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
$16.99
Plus tax
Revlon
ColorStay Satin Ink Liquid Lipstick, Longwear Rich Lip Colors Speak Up
1 ea, $16.99/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Lip Liner, Long-Wear, Smooth Glide Open Late
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Anti-Feathering Lip Liner 780 Au Naturale
1 ea, $11.19/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Revlon
Super Lustrous The Gloss 246 Blissed Out
1 ea, $10.00/1ea
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Passion Fruit Oil
9.63 g, $126.06/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































