Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
L'Oreal Paris
Hyaluronic Tinted Serum True Match Nude 7.5-8.5 Cool Deep
30 ml, $74.63/100ml
Low Stock
Low Stock
$20.99
Plus tax
Physician's Formula
Murumuru Butter Glow & Go™ Multiuse Stick Beach Bum Plum
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock

$11.99
Plus tax
Prepared in Canada
Annabelle
Perfect Fit Ultra-Hydrating Concealer Medium
9 ml, $133.22/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































