Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$16.99
Plus tax
Physician's Formula
Murumuru Butter Lash Splash™ Mascara Blackest Black
1 ea, $16.99/1ea
Low Stock
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
L'Oreal Paris
Hyaluronic Tinted Serum True Match Nude 5-6 Medium-Tan
30 ml, $74.63/100ml
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Lumi Le Liquid Blush 635 Glowy Worth It Medium
10 ml, $127.90/100ml
$23.99
Plus tax
Cover Girl
Simply Ageless Skin Perfector Essence Foundation, Tan - 60
30 ml, $79.97/100ml
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil La Nuit Sparkle
5 ml, $255.80/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































