Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 549 Always Rosy
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
$10.99
Plus tax
Sally Hansen
Salon Effects Perfect Press On Nails Only Have Ice For You
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast All-Day Lipcolor 530 Dusty Rose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
$10.99
Plus tax
Sally Hansen
Salon Effects Perfect Press-On Nails Needing Space - Al041
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $17.19, formerly: $21.49
SAVE $4.30
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Powder Warm W2 Light Ivory
9.5 g, $180.95/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Lip Liner, Long-wear, Smooth glide Fit Check
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay 24 Color Lip Color & Balm Topcoat 110 So Pearly Pink
4.1 g, $282.68/100g
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain Epic - 15
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick 807 Fire Peach Crème
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
$24.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible Pro-Glow Up to 24HR Foundation 203 Nude Beige
30 ml, $83.30/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 628 Peach Me
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Radiant Serum Concealer With Hyaluronic Acid & Caffeine W5
10 ml, $139.90/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































