Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
liquid lipstick, Red Hot
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 892 Raisin Rapture
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
Maybelline
Lifterstix Multi-Use Face Stick 10 Neutral
1 ea, $13.99/1ea
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Brow Mascara Black Brown
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Rimmel London
Multi-Tasker Primer, Mist & Setting Spray, Shine-Free Finish
100 ml, $8.39/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 806 Electric Melon
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $17.19, formerly: $21.49
SAVE $4.30
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Neutral Powder N1 Soft Ivory
9.5 g, $180.95/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































