Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Up To 24h Skin Tint Foundation 310
30 ml, $53.30/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Intense Volume Matte Lipstick, Le Wood Nonchalant
1.8 g, $621.67/100g
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Revlon
Super Lustrous The Gloss 203 Lean In
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 809 Wild Saffron
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lip Crayon 30 Seek Adventure
5 ml, $207.80/100ml
$14.99
Plus tax
Maybelline
Cloudtopia Blush Matte Cheek and Lip Mousse Enchanted Mauve
60 ml, $24.98/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































