Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipcolor 545 Naturalast
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $17.19, formerly: $21.49
SAVE $4.30
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Powder Neutral N3 Natural Buff
9.5 g, $180.95/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
L'Oréal Paris Colour Riche 766 Plum Explosion
1 ea, $11.19/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Ink Crayon Pinks
1.2 g, $865.83/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 09-Peaking
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































