Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 103 Caramel Glace
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
$13.49
Plus tax
Cover Girl
Clean Fresh Squishy Glaze Lip Butter Balm Raspberry Twist - 100
15 ml, $89.93/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Radiant Serum Concealer With Hyaluronic Acid & Caffeine N5
10 ml, $139.90/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































