Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick, Plumalicious
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnif'eyes Eye Contouring Palette 001 Nude Edition
1 ea, $10.39/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 778 Pink Promise
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 857 Sunwash
4 g, $279.75/100g
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $11.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Perfect Point Plus Eyeliner, Micro-Fine point Toffee - 228
0.23 g, $3,913.04/100g
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Up To 24h Skin Tint Foundation With Vitamin C* 102
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lip Gloss, Crystal Clear
1 ea, $10.00/1ea
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Riche Organza Lipstick
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Pearl Lipstick, 430 Softsilver Rose
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Rimmel London
Wonder'ink Precision Eyeliner Pen Black - 001
1 ea, $7.99/1ea
$16.99
Plus tax
Maybelline
Lash Sensational Sky High Washable Mascara Navy Records
7.2 ml, $235.97/100ml
Low Stock
$13.99
Plus tax
Maybelline
New York Fit Me! Loose Finishing Powder 25 Medium
8 g, $174.88/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Fearless, Purple Brown
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































